התקשרו 052-6113131

תפריט הטיפולים

 
  שוודי הוליסטי: 
מפנק ומרגיע נעשה עם שמן שקדים מטרתו להמריץ ולאזן את מחזור הדם, מורכב מתנועות של חיכוך על העור בעזרת השמן ומתנועות לישה עמוקות היוצרות אפקט בשריר עליו עובדים.
  ארומתרפי: 
עיסוי עדין ומפנק הנעשה עם שמן שקדים בשילוב תרכובת של שמנים אתריים מומלץ לאנשים המעוינים בהפגת מתחים ובהתרגעות.
  אבנים חמות: 
שיטה אינדיאנית המשלבת עיסוי באמצעות אבנים חמות ומגע של ידיי המטפל. הטיפול מסייע להמרצת מחזור הדם ולפעילות כלי הדם. גורם לניקוז רעלים מהגוף ומרפה שרירים מכווצים.
  טווינא: 
עיסוי סיני מסורתי ,המשלב עיסוי ממריץ ולחיצות לאורך הגוף והשרירים. עובר בנקודות האנרגיה וקבוצות השרירים הגדולות. הטיפול מתמקד בעיקר באזור הצוואר, ראש וכתפיים, מקל על כאבים ונוקשות במפרקי הגוף, מפיג מתח ועייפות ומשחרר שרירים מכווצים.
  טיפול הבית 
טיפול הבית שלנו נעשה בשמן שקדים ומשלב מספר טכניקות עיסוי , בניהם שוודי, אבנים חמות, טווינה ועוד. העיסוי מפנק ומרגיע, משחרר שרירים תפוסים וממלא את המטופל באנרגיה. העיסוי מותאם למצבו ורצונו של המטופל.
  רקמות עמוק: 
עיסוי שנועד לשחרר שרירים מכווצים ולשפר את גמישותם של מפרקים נוקשים. מתאים לאנשים האוהבים עיסוי חזק.
  שיאצו: 
שיטת טיפול יפנית להפגת מתח נפשי ופיזי באמצעות לחיצות ממוקדות לאורך ערוצי האנרגיה בגוף טיפול מסייע לפתיחת חסימות אנרגטיות ושיכוך כאבים. הטיפול מתבצע על מזרון או מיטה ללא שמן. (יש להגיע בבגדים נוחים)
  כוסות רוח: 
תפקידם העיקרי לחמם את המקום עליו הם מונחים בגוף המטופל ולהחזיר שריר תפוס למקומו, להמריץ את זרימת האנרגיה והדם טיפול בכוסות מומלץ לטיפול בהתקררות דלקת ראות כאבי פרקים וגב תחתון.
  רייקי: 
שיטת טיפול עתיקה שמקורה בדרום מזרח אסיה המטפלת מניחה את ידיה על מרכזי האנרגיה (צאקרות) של גוף המטופל ההשפעה דומה לזו של מדיטציה המגע מביא לשחרור ממתחים מומלץ לאנשים הסובלים מלחצים נפשיים, מיגרנות כאבי ראש ועוד...
  עיסוי פנים רפואי: 
עיסוי פנים בשילוב שמן שומשום חם, מפנק ומרגיע.
  נרות הופי: 
הטיפול בנרות הופי הינו שיטת טיפול אינדיאנית עתיקת יומין, במטרה לשפר מצבים דלקתיים שונים הקשורים לבעיות באוזן התיכונה, הפנימית והסינוסים ותופעות אחרות.הטיפול מתאים לכל גיל ואינו כרוך באי נעימות.
  תטא הילינג 
גרינברג ותקשור : עבודה על גוף ונפש המאפשרת לשחרר לנקות ולפתור את הבעיה.